Press release image

NAUJA STRATEGIJA

ISS pristato „OneISS“ strategiją pagal naują veiklos modelį

Taikydami „OneISS“ strategiją, tapsime labiausiai vertinami pasauliniai lyderiai integruotos infrastruktūros valdymo paslaugų srityje bei toliau stiprinsime pirmaujančią poziciją valymo srityje.

Industrijos

Mūsų paslaugos padeda jums dirbti geriau

Išmanios ir integruotos paslaugos didins jūsų įmonės pelną ir efektyvumą, leis įgyti konkurencinį pranašumą – galėsite visą dėmesį skirti verslui. Mes prisitaikome prie jūsų poreikių ir įmonėje vykstančių permainų. Nepriklausomai nuo jūsų veiklos srities ar vietos mes padėsime būti dar sėkmingesniais.

Darbuotojai ir verslai funkcionuos geriau naudodami „PURE SPACE“

Naudodami „PURE SPACE“ koncepciją jūs ne tik užtikrinsite aukščiausią higienos lygį, bet ir gausite duomenis apie švaros palaikymą, užteršimo rizikos šalinimą ir geros elgsenos skatinimą.

Sužinokite daugiau

Kuriame vertę jūsų įmonei

Nesvarbu, ar jūsų įmonė pacientus gydanti ligoninė, ar keleivius priimantis oro uostas, ar bankas, technologijų įmonė, pritraukianti talentingus darbuotojus – mes padėsime jūsų verslui siekti geriausio rezultato. Mūsų atsakingi, aukštus standartus atitinkantys ir išmanius sprendimus siūlantys darbuotojai užtikrins saugią ir sveiką darbo aplinką.

Nuo strategijos iki įgyvendinimo

Mums rūpi. Nedaug bendrovių gali pasiūlyti plataus spektro ir svarbiausia tokios kokybės paslaugas, kurias teikia mūsų darbuotojai.

Investuotojas

Paskirkite tinkamą industrijos vadovą, kuris rūpinsis žmonėmis ir verslu

Bendradarbiaudama su klientais ISS siekia žmonių įsitraukimo ir gerovės, trokšta sumažinti neigiamą poveikį aplinkai ir saugoti bei išlaikyti nuosavybes. Visa tai įmanoma pasitelkiant duomenis, įžvalgas ir paslaugų teikimo meistriškumą viso pasaulio klientams.

vidutinės trukmės laikotarpio tikslai *

4–6

% *

Natūralus augimas

5,5

% *

marža

3,0 mlrd.

DKK *

laisvųjų grynųjų pinigų srauto

Istorijos apie žmones, vietas ir planetą

ŽMONĖS KURIA VIETAS

Daugiau nei 60 tūkstančių klientų daugiau nei 30 šalių